A.B.S. z 37217: vaše vybrané vozidlo
Autodiely katalóg:
  • Brzdový systém
  • Doplnky interiérového komfortu
  • Elektrina
  • Filtre
  • Hadičky a rúrky
  • Klimatizácia
  • Kúrenie / chladenie
  • Kĺb hnacieho hriadeľa / hnací hriadeľ
  • Kĺbové hriadele a diferenciály
  • Ložiská
  • Motor
  • Oleje a kvapaliny
  • Opravné sety
  • Osvetlenie
  • Prevodovka
  • Prstence tesnenia a uzávery
  • Remene, reťaze, valčeky
  • Riadenie
  • Snímače, relé, riadiace jednotky
  • Spojka / príslusenstvo
  • Systém chladenia motora
  • Systém prívodu paliva
  • Systém zapaľovania a žeravenia
  • Tlmiče / vinuté pružiny / listové pružiny
  • Výfukový systém
  • Zavesenie kolies, ramená
  • Časti karosérie, svetlá, okná
  • Čistenie skiel
  • Żażné zariadenie / príslużenstvo
Top Brzdové doštičky / platničky výrobcovia
A.B.S. Brzdové doštičky / platničky kúpiť lacné na Rexbo
Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy predna naprava pre ocelove disky ATE A.B.S. 8717109239737 online obchod

A.B.S. Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy predna naprava pre ocelove disky ATE
Článok číslo: 37217

Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy 8717109239737: hodnotenie
Hodnoteni (0)
  • Strana montáże: predna naprava
  • Výstrażný kontakt opotrebenia: bez zabudovaneho snimaca opotrebenia
  • Výżka 1 [mm]: 66,4
  • Výżka 2 [mm]: 68,8
  • żírka 2 [mm]: 155,1
  • żírka 1 [mm]: 156,3
  • Hrúbka 1 [mm]: 17,4
  • Hrúbka 2 [mm]: 17,4
  • Hmotnosť [kg]: 1,74
  • Obmedzenie výrobcu: ATE
  • Brzdový systém: ATE
  • Jednotka mnożstva: Set pre nápravu
  • Stav: Nové
36,68 €* Ušetrite: 15%
31,18 €
vrátane 20% DPH,
bez stroškov dostave
Na sklade
- +
Pridať do košíka
Facebook
Detaily produktu
  • Ráfiky: pre ocelove disky
  • Ostatné detaily
  • Výrobcovia: A.B.S.
  • Druh: Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy
  • EAN: 8717109239737
A.B.S. 8717109239737

A.B.S. Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy 8717109239737 vhodné pre tieto vozidlá:

Čísla OEM
Referenčné číslo(a) OEM:
Výrobcovia OE číslo
OSCA 21889
RENAULT 410600012R
RENAULT 410601237R
RENAULT 410607690R
RENAULT 7701206598
RENAULT 7701208183
RENAULT 7701209100
RENAULT 7701209670
RENAULT 7701209808
RENAULT 7701210127
RENAULT 7711130086
RENAULT 8660004594
RENAULT 8671016178
Tieto produkty sú tiež vhodné pre špecifikované OE číslo:
Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy výrobcovia
KRAFT 6005290
KRAFT 6005139
ATE 13.0460-7157.2
ATE 13.0460-7221.2
ATE 13.0460-7248.2
BOSCH 0 986 424 619
BOSCH 0 986 494 034
BOSCH 0 986 494 439
JURID 573016J
QUINTON HAZELL BP1319
FERODO FDB1440
FERODO FDB1541
FERODO FDB1866
BREMBO P 68 029
BREMBO P 68 048
DELPHI LP1708
DELPHI LP1714
DELPHI LP2252
FEBI BILSTEIN 16435
FEBI BILSTEIN 16672
NK 223948
MAPCO 6597
REMSA 0962.00
REMSA 0962.10
TRW GDB1540
TRW GDB1687
TRW GDB1787
VAICO V46-0134
VAICO V46-0135
VAICO V46-0153
LPR 05P1279
LPR 05P898
ABE C1R019ABE
ABE C1R038ABE
Barum BA2317
ATE 13.0470-7157.2
ATE 13.0470-7221.2
MAPCO 6883
VALEO 601012
VALEO 598566
JURID 573244J
JURID 573025J
TRISCAN 8110 25013
TRISCAN 8110 25040
ICER 181431
ICER 181860
STOP 573016S
BREMBO P 50 100
FERODO FSL1440
FERODO FSL1866
OPTIMAL 12503
OPTIMAL 96200
FERODO FDB4169
TRW GDB1540DTE
TRW GDB1687DTE
TEXTAR 2321502
MAPCO 6952
MINTEX MDB2226
MINTEX MDB2883
TEXTAR 2453501
MINTEX MDB3245
TEXTAR 2521502
STARK SKBP-0011035
A.B.S. 37217
BRECK 23215 00 701 00
ZIMMERMANN 23215.180.1
ZIMMERMANN 24535.180.1
CIFAM 822-335-0
CIFAM 822-335-1
KAMOKA JQ101162
KAMOKA JQ1012880
JURID 573016JC
JURID 573025JC
JURID 573458J
JURID 573465J
BRECK 24535 00 701 00
VALEO 301026
VALEO 301566
MAGNETI MARELLI 363700201212
MAGNETI MARELLI 363700201693
RIDEX 402B0471
METZGER 1170155
METZGER 1170462
STARK SKBK-1090165
STARK SKBK-1090270
JP GROUP 4363600619
TOPRAN 700 630
LPR 05P1805
MAGNETI MARELLI 363916060384
MAGNETI MARELLI 363916060381
MEYLE 025 232 1518
MEYLE 025 245 3518
AUTOMEGA 120054210
MASTER-SPORT 13046071572N-SET-MS
MASTER-SPORT 13046072212-SET-MS
MASTER-SPORT 13046072212N-SET-MS
MAXGEAR 19-1102
MAXGEAR 19-2090
METELLI 22-0335-0
METELLI 22-0335-1
ROADHOUSE 2962.00
ROADHOUSE 2962.10
PROFIT 5000-1866
SWAG 60 91 6435
SWAG 60 91 6672
SASIC 6214018
SASIC 6214019
HELLA 8DB 355 009-091
HELLA 8DB 355 013-271
HELLA 8DB 355 019-841
BRAXIS AA0026
BRAXIS AA0080
DENCKERMANN B110917
DENCKERMANN B110918
DENCKERMANN B110919
FTE BL1781A3
FTE BL2055A3
QUINTON HAZELL BP1643
AISIN BPRE-1010
AISIN BPRE-1016
ZEKKERT BS-2488
ZEKKERT BS-2514
Dr!ve+ DP1010.10.0864
Dr!ve+ DP1010.10.0926
FERODO FDB4701
CHAMPION 573016CH
CHAMPION 573025CH
CHAMPION 573244CH
CHAMPION 573465CH
JP GROUP 4363600610
JP GROUP 4363602810
QUARO QP2960
QUARO QP4311
TOMEX brakes TX 13-51
TOMEX brakes TX 14-71
BREMBO P 68 048X
OPTIMAL BP-12503
OPTIMAL BP-12512
OPTIMAL BP-96200
FRIGAIR PD09.511
BLUE PRINT ADR164209
QUARO QP2260C
QUARO QP2960C
QUARO QP4311C
JAPANPARTS PA-0709AF
JAPANPARTS PA-0712AF
ASHIKA 50-00-0709
ASHIKA 50-00-0712
ZIMMERMANN 24535.980.1
SAMKO 5SP1279
SAMKO 5SP1805
SAMKO 5SP898
FEBEST 2401-MEGF
Odporúčané alternatívy
Spätná väzba klientov k A.B.S. Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy 37217
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Napíšte prvú recenziu a zdieľajte svoj názor na váš nákup s ostatnými zákazníkmi.
Napísať komentár
5 Hodnotenia Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy 8717109239737
(0)
4 Hodnotenia Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy 8717109239737
(0)
3 Hodnotenia Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy 8717109239737
(0)
2 Hodnotenia Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy 8717109239737
(0)
1 Hodnotenia Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy 8717109239737
(0)