A.B.S. z 37914: vaše vybrané vozidlo
Autodiely katalóg:
  • Brzdový systém
  • Doplnky interiérového komfortu
  • Elektrina
  • Filtre
  • Hadičky a rúrky
  • Klimatizácia
  • Kúrenie / chladenie
  • Kĺb hnacieho hriadeľa / hnací hriadeľ
  • Kĺbové hriadele a diferenciály
  • Ložiská
  • Motor
  • Oleje a kvapaliny
  • Opravné sety
  • Osvetlenie
  • Prevodovka
  • Prstence tesnenia a uzávery
  • Remene, reťaze, valčeky
  • Riadenie
  • Snímače, relé, riadiace jednotky
  • Spojka / príslusenstvo
  • Systém chladenia motora
  • Systém prívodu paliva
  • Systém zapaľovania a žeravenia
  • Tlmiče / vinuté pružiny / listové pružiny
  • Výfukový systém
  • Zavesenie kolies, ramená
  • Časti karosérie, svetlá, okná
  • Čistenie skiel
  • Żażné zariadenie / príslużenstvo
Top Brzdové doštičky / platničky výrobcovia
A.B.S. Brzdové doštičky / platničky kúpiť lacné na Rexbo
Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy Korando Zadna naprava pre vozidla bez elektrickej parkovacej brzdy Rusko AKEBONO A.B.S. 8717109527728 online obchod

A.B.S. Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy Korando Zadna naprava pre vozidla bez elektrickej parkovacej brzdy Rusko AKEBONO
Článok číslo: 37914

Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy 8717109527728: hodnotenie
Hodnoteni (0)
  • Strana montáże: Zadna naprava
  • Výstrażný kontakt opotrebenia: s akustickym upozornenim opotrebenia
  • Počet ukazovateľov opotrebenia (na nápravu): 2
  • Výżka 1 [mm]: 41
  • żírka 1 [mm]: 99,8
  • Hrúbka 1 [mm]: 14,9
  • Hmotnosť [kg]: 0,75
  • Brzdový systém: AKEBONO
  • Jednotka mnożstva: Set pre nápravu
  • Stav: Nové
20,25 €* Ušetrite: 15%
17,21 €
vrátane 20% DPH,
bez stroškov dostave
Na sklade
- +
Pridať do košíka
Facebook
Detaily produktu
  • Krajina výroby: Rusko
  • Ostatné detaily
  • Výrobcovia: A.B.S.
  • Druh: Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy
  • EAN: 8717109527728
A.B.S. 8717109527728

A.B.S. Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy 8717109527728 vhodné pre tieto vozidlá:

Čísla OEM
Referenčné číslo(a) OEM:
Výrobcovia OE číslo
HYUNDAI 583021RA30
HYUNDAI 583022VA50
HYUNDAI 583023KA35
HYUNDAI 583023XA30
HYUNDAI 583023ZA06
HYUNDAI 583023ZA10
HYUNDAI 583023ZA16
HYUNDAI 583023ZA70
HYUNDAI 583023ZA76
HYUNDAI 58302A6A20
HYUNDAI 58302A6A30
HYUNDAI 58302A6A31
HYUNDAI 58302A6A33
HYUNDAI 58302B4A30
HYUNDAI 58302B4A35
HYUNDAI 58302C1A15
HYUNDAI 58302C1A50
HYUNDAI 58302C8A30
HYUNDAI 58302CMA10
HYUNDAI 58302D3A00
HYUNDAI 58302D4A50
HYUNDAI 58302D7A70
HYUNDAI 58302F2A30
HYUNDAI 58302F3A30
HYUNDAI 58302G4A50
HYUNDAI 58302G7A40
HYUNDAI 58302G8A50
HYUNDAI 58302H5A00
HYUNDAI 58302K7A00
HYUNDAI S583022EA31
KIA 583021RA30
KIA 583021WA35
KIA 583023RA70
KIA 583023ZA00
KIA 583023ZA10
KIA 58302A4B10
KIA 58302A4B60
KIA 58302A6A20
KIA 58302A7B30
KIA 58302A8A50
KIA 58302A8A65
KIA 58302B2A10
KIA 58302B2A70
KIA 58302C1A15
KIA 58302D3A00
KIA 58302D4A55
KIA 58302D4A65
KIA 58302D4A75
KIA 58302D7A70
KIA 58302E4A10
Tieto produkty sú tiež vhodné pre špecifikované OE číslo:
Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy výrobcovia
NK 223434
BLUE PRINT ADG042127
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610522
BREMBO P 30 047
DELPHI LP2195
JAPANPARTS PP-K06AF
TRW GDB3494
LPR 05P1558
TRW GDB3537
DELPHI LP2295
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610526
REMSA 1362.42
ABE C20314ABE
VAICO V53-0057
NK 223442
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610527
BLUE PRINT ADG042154
BLUE PRINT ADG042136
TRISCAN 8110 43039
ICER 182036
FERODO FDB4387
DELPHI LP2303
LPR 05P1710
TRW GDB3569
TRISCAN 8110 43044
OPTIMAL 12560
STARK SKBP-0010369
REMSA 1362.52
ATE 13.0460-5786.2
ATE 13.0470-5786.2
TRW GDB3594
BOSCH 0 986 494 557
NIPPARTS N3610311
VALEO 601139
VALEO 601301
BLUE PRINT ADG042138
TEXTAR 2493401
MINTEX MDB3027
TEXTAR 2533701
MINTEX MDB3252
TEXTAR 2567701
MINTEX MDB3380
BREMBO P 30 067
BLUE PRINT ADG042134
A.B.S. 37533
A.B.S. 37777
A.B.S. 37914
ZIMMERMANN 25337.160.1
ZIMMERMANN 25337.160.2
CIFAM 822-886-1
JURID 572629J
JURID 573369J
BREMBO P 30 068
JURID 573369JC
VALEO 301301
BLUE PRINT ADG042160
RIDEX 402B0367
METZGER 1170134
NIPPARTS N3610314
ASHIKA 51-0K-K06
KAMOKA JQ101268
BOSCH 0 986 495 309
BOSCH 0 986 495 351
BOSCH 0 986 495 388
MEYLE 025 249 3415/W
MEYLE 025 253 3715/W
MEYLE 025 256 7716
MASTER-SPORT 13046057862N-SET-MS
MASTER-SPORT 13046134942N-SET-MS
MAXGEAR 19-2129
MAXGEAR 19-2912
ROADHOUSE 21362.42
ROADHOUSE 21362.52
METELLI 22-0886-0
METELLI 22-0886-1
BRECK 25337 00 702 00
A.B.S. 35133
MAGNETI MARELLI 363916060852
PROFIT 5000-2028
PROFIT 5000-4387
JAPKO 51K06
SAKURA 6014628
MAPCO 6620
CIFAM 822-725-1
HELLA 8DB 355 014-571
HELLA 8DB 355 019-981
HELLA 8DB 355 020-851
BRAXIS AB0305
BLUE PRINT ADG042165
DENCKERMANN B111278
DENCKERMANN B111279
FTE BL2636A1
FTE BL2688A1
KAVO PARTS BP-3034
KAVO PARTS BP-3044
KAVO PARTS BP-3048
QUINTON HAZELL BP1777
AISIN BPHY-2004
ZEKKERT BS-1781
ZEKKERT BS-1788
ZEKKERT BS-2444
Dr!ve+ DP1010.10.0150
FERODO FDB4833
TRW GDB3630
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610528
KAVO PARTS KBP-3025
KAVO PARTS KBP-3045
KAVO PARTS KBP-4007
KAVO PARTS KBP-4022
KAVO PARTS KBP-4029
ATE 13.0460-5650.2
VALEO 302219
BOSCH 0 986 494 768
TEXTAR 2533703
CHAMPION 572629CH
CHAMPION 573369CH
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610320
QUINTON HAZELL BP1875
BREMBO P 30 094
DELPHI LP3309
NK 223529
NK 223531
JP GROUP 3563700910
ACKOJA A52-2135
QUARO QP5713
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610323
MAPCO 6784
JURID 573816J
FERODO FDB5041
KAVO PARTS KBP-3054
JP GROUP 3563701110
TRW GDB2173
TOMEX brakes TX 17-48
TOMEX brakes TX 17-69
HELLA 8DB 355 031-821
VALEO 302335
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610532
ZIMMERMANN 25677.160.1
OPTIMAL BP-12560
KAVO PARTS KBP-3053
QUARO QP5713C
QUARO QP7777C
CHAMPION 573816CH
BLUE PRINT ADG042188
TEXTAR 2265501
MINTEX MDB4021
JAPANPARTS PP-H11AF
ASHIKA 51-0H-H11
DELPHI LP3537
JURID 573830J
FERODO FDB5066
BREMBO P 30 103
NK 223463
NK 223536
ZEKKERT BS-1188
FEBI BILSTEIN 116285
FEBI BILSTEIN 116289
TOPRAN 821 163
BOSCH 0 986 494 908
BREMBO P 30 106
FEBI BILSTEIN 116294
FEBI BILSTEIN 116301
FEBI BILSTEIN 116378
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610325
MAXGEAR 19-3647
MAXGEAR 19-3658
HELLA 8DB 355 031-681
TEXTAR 2533707
DELPHI LP3587
SAMKO 5SP1558
SAMKO 5SP1710
MASTER-SPORT 13046056502N-SET-MS
MASTER-SPORT 201003790
MASTER-SPORT 201003980
FEBEST 1201-SOLR
AISIN BPHY-2009
HELLA 8DB 355 040-171
VALEO 601718
METZGER 1170915
NK 79341700
NK 79341702
NK 79341704
LPR 05P2181
MASTER-SPORT 201003680
MASTER-SPORT 201003830
MASTER-SPORT 201003940
QUARO QP6673C
Dr!ve+ DP1010.10.1127
Oyodo 20H0515-OYO
JPN 20H0313-JPN
Odporúčané alternatívy
Spätná väzba klientov k A.B.S. Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy 37914
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Napíšte prvú recenziu a zdieľajte svoj názor na váš nákup s ostatnými zákazníkmi.
Napísať komentár
5 Hodnotenia Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy 8717109527728
(0)
4 Hodnotenia Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy 8717109527728
(0)
3 Hodnotenia Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy 8717109527728
(0)
2 Hodnotenia Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy 8717109527728
(0)
1 Hodnotenia Sada brzdových platničiek kotúčovej brzdy 8717109527728
(0)