RIDEX z 243G0004: vaše vybrané vozidlo
Autodiely katalóg:
  • Brzdový systém
  • Doplnky interiérového komfortu
  • Elektrina
  • Filtre
  • Hadičky a rúrky
  • Klimatizácia
  • Kúrenie / chladenie
  • Kĺb hnacieho hriadeľa / hnací hriadeľ
  • Kĺbové hriadele a diferenciály
  • Ložiská
  • Motor
  • Oleje a kvapaliny
  • Opravné sety
  • Osvetlenie
  • Prevodovka
  • Prstence tesnenia a uzávery
  • Remene, reťaze, valčeky
  • Riadenie
  • Snímače, relé, riadiace jednotky
  • Spojka / príslusenstvo
  • Systém chladenia motora
  • Systém prívodu paliva
  • Systém zapaľovania a žeravenia
  • Tlmiče / vinuté pružiny / listové pružiny
  • Výfukový systém
  • Zavesenie kolies, ramená
  • Časti karosérie, svetlá, okná
  • Čistenie skiel
  • Żażné zariadenie / príslużenstvo
Top Žhaviaca sviecka výrobcovia
RIDEX Žhaviaca sviecka kúpiť lacné na Rexbo
Żeraviaca sviečka for vehicles without AHU RIDEX 4059191651450 online obchod

RIDEX Żeraviaca sviečka for vehicles without AHU
Článok číslo: 243G0004

Żeraviaca sviečka 4059191651450: hodnotenie
Hodnoteni (0)
  • Celková dĺżka [mm]: 92
  • Rozmer závitu: M10x1.0
  • Napätie [V]: 11
  • Rozmer kľúča: 10
  • Montáżna hĺbka [mm]: 24,5
  • Odpor [Ohm]: 0,5
  • Mnożstvo: 5
  • Konštrukčný vzor: свеча накала
  • Stav: Nové
7,28 €* Ušetrite: 14%
6,26 €
vrátane 20% DPH,
bez stroškov dostave
Na sklade
- +
Pridať do košíka
Facebook
Detaily produktu
  • Mnożstvo: 5
  • Ostatné detaily
  • Výrobcovia: RIDEX
  • Druh: Żeraviaca sviečka
  • EAN: 4059191651450
RIDEX 4059191651450

RIDEX Żeraviaca sviečka 4059191651450 vhodné pre tieto vozidlá:

Čísla OEM
Referenčné číslo(a) OEM:
Výrobcovia OE číslo
CITROËN 59624J
CITROËN/PEUGEOT 59624J
FORD 1037204
FORD 1669977
FORD 95VW6M090AA
FORD 95VW6M090AB
FORD AB
FORD USA 95VW6M090AA
FORD USA 95VW6M090AB
GENERAL MOTORS 009110724
GENERAL MOTORS 09110724
GENERAL MOTORS 095508494
GENERAL MOTORS 9110724
GENERAL MOTORS 93189648
GENERAL MOTORS 93196922
GENERAL MOTORS 95508494
GEO 95VW6M090AA
GEO 95VW6M090AB
MITSUBISHI M883828
MITSUBISHI MW30756065
NISSAN 1106500Q00
NISSAN 1106500Q0D
NISSAN 1106500QAA
NISSAN 1106500QAF
NISSAN 1106500QAG
NISSAN 11065BN701
OPEL 1214020
OPEL 1214082
OPEL 4402724
OPEL 4409469
OPEL 4416912
OPEL 88900722
OPEL 91158701
PEUGEOT 59624J
PIAGGIO 59624J
RENAULT 7700111323
RENAULT 7701069730
RENAULT 8200343855
RENAULT 8200421091
RENAULT 8200434855
RENAULT 8200464077
RENAULT 8200490950
RENAULT 8671004853
SUZUKI 1855067JG0
SUZUKI 1855067JG0000
SUZUKI 1855084A00
SUZUKI 1855084A00000
SUZUKI 1855084A00LCP
SUZUKI 1855084A50
SUZUKI 1855084A50000
Tieto produkty sú tiež vhodné pre špecifikované OE číslo:
Żeraviaca sviečka výrobcovia
FLENNOR FG9093
FLENNOR FG9905
NGK 6001
BOSCH 0 250 202 022
BERU Z57
BERU GN855
BERU GN018
NGK 1684
NGK 4520
NGK 5605
NGK 6892
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5715012
DENSO DG-005
MAGNETI MARELLI 062900028304
FEBI BILSTEIN 17979
SWAG 30 91 7979
JAPANPARTS B077
JAPANPARTS B103
JAPANPARTS CE-104
JAPANPARTS CE-502
DUPLI COLOR 538834
DUPLI COLOR 598777
DUPLI COLOR 600890
DUPLI COLOR 672125
DUPLI COLOR 672286
DUPLI COLOR 807237
VEMO V99-14-0005
VEMO V99-14-0021
VEMO V99-14-0051
TOPRAN 107 119
BLUE PRINT ADC41813
BLUE PRINT ADN11826
BOSCH 0 250 212 009
MAGNETI MARELLI 062900071304
VALEO 345101
NGK 2408
NGK 1019
VALEO 345104
CHAMPION CH271/002
CHAMPION L82C/T10
NIPPARTS J5715014
FEBI BILSTEIN 45045
BLUE PRINT ADG01848
MOTIP 41870
MOTIP 44856
MOTIP 44865
MOTIP 45060
MOTIP 941870
MOTIP 944700
MOTIP 944856
MOTIP 944864
MOTIP 945060
DELPHI HDS342
FAE 74145
LUCAS DIESEL LP027
LUCAS DIESEL LP073
HIDRIA 13 721 656
HIDRIA 13 721 659
HIDRIA 13 721 825
CHAMPION CH271/102
JP GROUP 1191800400
STARK SKGP-1890003
STARK SKGP-1890060
DT 6.27310
DUPLI COLOR 672262
DUPLI COLOR 835308
MEYLE 100 020 2022
AUTOMEGA 150106210
MEYLE 16-14 860 0010
NGK 5909
DT 6.27312
SWAG 60 94 5045
NGK 6573
MAXGEAR 66-0004
MAXGEAR 66-0021
MAXGEAR 66-0031
MAXGEAR 66-0071
ERA 886006
ERA 886008
ERA 886011
ERA 886020
NGK 90916
NGK 9456
JAPKO B077
JAPKO B103
CHAMPION CH271
FAST FT82726
FAST FT82738
HIDRIA H1 656
METZGER H1 659
HIDRIA H1 659
METZGER H1 825
HIDRIA H1 825
METZGER H1 977
METZGER H5 113
KAVO PARTS IGP-6504
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5711029
MASTER-SPORT SZ-6-PCS-MS
MAPCO 7106
MAPCO 7802
MAPCO 7811
RIDEX 243G0004
RIDEX 243G0061
HELLA 8EG 008 498-221
MAXGEAR 66-0086
KAMOKA KP022
KAMOKA KP032
KAMOKA KP046
KAMOKA KP050
METZGER H1 656
STARK SKGP-1890185
RIDEX 243G0186
DENCKERMANN E300001
DENCKERMANN E300013
DENCKERMANN E300024
MEHA AUTOMOTIVE MH70105
MEHA AUTOMOTIVE MH70136
Odporúčané alternatívy
Spätná väzba klientov k RIDEX Żeraviaca sviečka 243G0004
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Napíšte prvú recenziu a zdieľajte svoj názor na váš nákup s ostatnými zákazníkmi.
Napísať komentár
5 Hodnotenia Żeraviaca sviečka 4059191651450
(0)
4 Hodnotenia Żeraviaca sviečka 4059191651450
(0)
3 Hodnotenia Żeraviaca sviečka 4059191651450
(0)
2 Hodnotenia Żeraviaca sviečka 4059191651450
(0)
1 Hodnotenia Żeraviaca sviečka 4059191651450
(0)