FEBEST z 2116-FOC20: vaše vybrané vozidlo
Autodiely katalóg:
  • Brzdový systém
  • Doplnky interiérového komfortu
  • Elektrina
  • Filtre
  • Hadičky a rúrky
  • Klimatizácia
  • Kúrenie / chladenie
  • Kĺb hnacieho hriadeľa / hnací hriadeľ
  • Kĺbové hriadele a diferenciály
  • Ložiská
  • Motor
  • Oleje a kvapaliny
  • Opravné sety
  • Osvetlenie
  • Prevodovka
  • Prstence tesnenia a uzávery
  • Remene, reťaze, valčeky
  • Riadenie
  • Snímače, relé, riadiace jednotky
  • Spojka / príslusenstvo
  • Systém chladenia motora
  • Systém prívodu paliva
  • Systém zapaľovania a žeravenia
  • Tlmiče / vinuté pružiny / listové pružiny
  • Výfukový systém
  • Zavesenie kolies, ramená
  • Časti karosérie, svetlá, okná
  • Čistenie skiel
  • Żażné zariadenie / príslużenstvo
Top Triangel výrobcovia
FEBEST Triangel kúpiť lacné na Rexbo
Trojkríż hnacieho hriadeľa MT predne pre vozidla s volantom vlavo FEBEST 2503001718236 online obchod

FEBEST Trojkríż hnacieho hriadeľa MT predne pre vozidla s volantom vlavo
Článok číslo: 2116-FOC20

Trojkríż hnacieho hriadeľa 2503001718236: hodnotenie
Hodnoteni (0)
  • Hmotnosť [kg]: 0,388
  • Vnútorné ozubenie, strana diferenciálu do prevodovky: 23
  • Dĺżka balenia [cm]: 6,0
  • żírka balenia [cm]: 6,0
  • Výżka balenia [cm]: 3,5
  • Dátum produkcie od: 1975
  • Stav: Nové
23,95 €
vrátane 20% DPH,
bez stroškov dostave
Na sklade
- +
Pridať do košíka
Facebook
Detaily produktu
  • Modelový rok od: 2001
  • Modelový rok do: 2017
  • pre modelový rok: 2001
  • Dátum produkcie od: 1975
  • Dátum produkcie do: 1990
  • pre konštrukčný vzor modelového radu: CB4
  • Ostatné detaily
  • Výrobcovia: FEBEST
  • Druh: Trojkríż hnacieho hriadeľa
  • EAN: 2503001718236
FEBEST 2503001718236

FEBEST Trojkríż hnacieho hriadeľa 2503001718236 vhodné pre tieto vozidlá:

Čísla OEM
Referenčné číslo(a) OEM:
Výrobcovia OE číslo
FORD 1061888
FORD 1322224
FORD 1451974
FORD 1461228
FORD 1461243
FORD 1476895
FORD 1552930
FORD 1552936
FORD 1552941
FORD 1552944
FORD 1685795
FORD 1687410
FORD XS4C3W007BA
GENERAL MOTORS 94522008
GENERAL MOTORS 95390021
GENERAL MOTORS 95908478
HONDA 44306S5DA01
HONDA 44306S5DA11
HONDA 44306S5DA51
HONDA 44306S5DA61
HONDA 44310S5DA21
HONDA 44310S5DA31
NISSAN 39100EL000
NISSAN 39100EL005
NISSAN 39720EW627
NISSAN 39720EW628
OPEL 1603038
OPEL 1603039
OPEL 1603050
OPEL 5374099
OPEL 5374154
OPEL 95908475
TOYOTA 4234048030
TOYOTA 4236021010
TOYOTA 4304002030
TOYOTA 4304002070
TOYOTA 4304005060
TOYOTA 4304005110
VOLVO 36000448
VOLVO 36000557
VOLVO 36001360
VOLVO 8603259
Tieto produkty sú tiež vhodné pre špecifikované OE číslo:
Trojkríż hnacieho hriadeľa výrobcovia
SKF VKJC 5755
LPR KFR633
SPIDAN 24868
LÖBRO 305176
MAPCO 16613
SPIDAN 24927
PASCAL G1G039PC
TRISCAN 8540 40140
LÖBRO 305475
MEYLE 714 498 0029
LÖBRO 305127
SKF VKJC 5754
SPIDAN 25252
GSP 818203
CIFAM 607-777
MAPCO 16630
PASCAL G7G009PC
GSP 234163
GSP 218329
STARK SKDS-0210142
KAMOKA 7093
PASCAL G4G003PC
METELLI 15-1775
METELLI 15-1777
TRISCAN 8540 16611
PASCAL G8G010PC
RIDEX 13D0079
PASCAL G7G011PC
RUVILLE 75238S
JP GROUP 1543301410
GENERAL RICAMBI FO3274
GSP 618044
GENERAL RICAMBI FO3273
STARK SKJK-0200060
GSP 659005
FEBEST 0110-ACU35A48R
FEBEST 0111-ZZE120
FEBEST 0111-ZZT250
FEBEST 0117P-ACU35R
FEBEST 0211-C11XRH
FEBEST 0311-ESATLH
JP GROUP 1543101980
FEBEST 2110-FOCII
FEBEST 2111-CB316LH
FEBEST 2111-CB316RH
FEBEST 2111-CB420LH
FEBEST 2111-CB420RH
FEBEST 2115-CB4
FEBEST 2115-CB4T
FEBEST 2116-FOC20
GSP 218194
GSP 218219
GSP 234252
MAXGEAR 49-0617
GSP 618133
GSP 699038
BSG BSG 30-350-009
BSG BSG 30-350-010
BSG BSG 30-350-011
BSG BSG 30-350-012
DENCKERMANN C120202
LPR DS52561
PASCAL G7L001PC
EAI T68405
SKF VKJC 5764
OPTIMAL CW-2614
OPTIMAL DS-4428
MASTER-SPORT 305176-SET-MS
MAXGEAR 49-1228
FEBEST 0211-C11LH
FEBEST 1810-MOK
FEBEST 1811-MOKLH
PASCAL G72026PC
MAXGEAR 49-1638
FEBEST 1815P-MOKT
RIDEX 5J0146
SKF VKJA 8233
SKF VKJA 8234
SKF VKJA 8235
ZZVF ZVRC243
GSP 618161
MAXGEAR 49-1727
FEBEST 1811-MOKRH
ZZVF FD-8-901-INT
ZZVF FD-8-902L
ZZVF FD-8-902R
ZZVF FD-8-902R-INT
ZZVF FF-2-14
ZZVF ZVP271T
ZZVF ZVP47FF
FAG 771 0523 30
GSP 202317
FEBEST 2112-FOCIIRH
NTY NPW-FR-001
NTY NPW-FR-003
NTY NPW-FR-005
NTY NPW-FR-018
NTY NPW-FR-019
NTY NPZ-TY-075
NTY NPW-TY-020
NTY NPW-TY-054
NTY NPW-TY-067
ERA Benelux DA119181
MAXGEAR 49-1914
Metalcaucho 39312
ZZVF ZVRC355
SAMKO 09K633
MAGNETI MARELLI 302004190171
MAGNETI MARELLI 302009100060
MAGNETI MARELLI 302009100078
MAGNETI MARELLI 302009100089
MAXGEAR 49-2807
SKF VKJA 8112
MAXGEAR 49-2389
NTY NPZ-FR-031
Dr!ve+ DP2110.10.1220
EURODRIVELINE FD-270
EURODRIVELINE HO-141A
EURODRIVELINE OJ-FD-1368
Odporúčané alternatívy
Spätná väzba klientov k FEBEST Trojkríż hnacieho hriadeľa 2116-FOC20
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Napíšte prvú recenziu a zdieľajte svoj názor na váš nákup s ostatnými zákazníkmi.
Napísať komentár
5 Hodnotenia Trojkríż hnacieho hriadeľa 2503001718236
(0)
4 Hodnotenia Trojkríż hnacieho hriadeľa 2503001718236
(0)
3 Hodnotenia Trojkríż hnacieho hriadeľa 2503001718236
(0)
2 Hodnotenia Trojkríż hnacieho hriadeľa 2503001718236
(0)
1 Hodnotenia Trojkríż hnacieho hriadeľa 2503001718236
(0)