MAHLE ORIGINAL z OC 90: vaše vybrané vozidlo
Autodiely katalóg:
  • Brzdový systém
  • Doplnky interiérového komfortu
  • Elektrina
  • Filtre
  • Hadičky a rúrky
  • Klimatizácia
  • Kúrenie / chladenie
  • Kĺb hnacieho hriadeľa / hnací hriadeľ
  • Kĺbové hriadele a diferenciály
  • Ložiská
  • Motor
  • Oleje a kvapaliny
  • Opravné sety
  • Osvetlenie
  • Prevodovka
  • Prstence tesnenia a uzávery
  • Remene, reťaze, valčeky
  • Riadenie
  • Snímače, relé, riadiace jednotky
  • Spojka / príslusenstvo
  • Systém chladenia motora
  • Systém prívodu paliva
  • Systém zapaľovania a žeravenia
  • Tlmiče / vinuté pružiny / listové pružiny
  • Výfukový systém
  • Zavesenie kolies, ramená
  • Časti karosérie, svetlá, okná
  • Čistenie skiel
  • Żażné zariadenie / príslużenstvo
Top Olejový filter výrobcovia
MAHLE ORIGINAL Olejový filter kúpiť lacné na Rexbo
Olejový filter Skrutkovací filter MAHLE ORIGINAL 4009026037935 online obchod

MAHLE ORIGINAL Olejový filter Skrutkovací filter
Článok číslo: OC 90

Olejový filter 4009026037935: hodnotenie
Hodnoteni (0)
  • Výżka [mm]: 80,0
  • Vnútorný priemer 2 [mm]: 62,0
  • Pripojovací závit: M18x1,5
  • Prevedenie filtra: Skrutkovací filter
  • Katalógové číslo doporučeného żpeciálneho prípravku: OCS 1
  • Výżka 1 [mm]: 78,5
  • Priemer [mm]: 76,0
  • Číslo motora od: 12ST19382907
  • Vonkajżí priemer 2 [mm]: 72,0
  • Użahovací moment [Nm]: 20
  • Stav: Nové
5,15 €* Ušetrite: 14%
4,43 €
vrátane 20% DPH,
Doprava
Na sklade
- +
Pridať do košíka
Facebook
  • Ostatné detaily
  • Výrobcovia: MAHLE ORIGINAL
  • Druh: Olejový filter
  • EAN: 4009026037935
MAHLE ORIGINAL 4009026037935

MAHLE ORIGINAL Olejový filter 4009026037935 vhodné pre tieto vozidlá:

Čísla OEM
Referenčné číslo(a) OEM:
Výrobcovia OE číslo
CHEVROLET 90144675
CHEVROLET 931560300
CHEVROLET 931560310
CHEVROLET 93156171
CHEVROLET 93156300
CHEVROLET 93156310
CHEVROLET 94632619
CHEVROLET 9463619
CHEVROLET 96879797
DAEWOO 94797406
DAEWOO 96352845
DAEWOO 96458873
DAEWOO EC94797406
FIAT 7083265
FIAT 7085110
FORD 5009285
FORD 5016786
FORD 860X6714BA
FORD A810X6714UA
FORD EFL257
GENERAL MOTORS 93156245
GENERAL MOTORS 93156310
GMC 90144675
GMC 93156245
GMC 93156300
GMC 93156310
GMC 93156954
GMC 93745067
GMC 94630907
GMC 94632619
GMC 96879797
MAHLE 77689565
OPEL 0650401
OPEL 650381
OPEL 650401
OPEL 93156300
OPEL VOF93
SAAB 04502696
SAAB 4502696
SAAB 93183723
SAAB 93185475
VAUXHALL 93156245
VAUXHALL 93156954
VAUXHALL VOF93
Tieto produkty sú tiež vhodné pre špecifikované OE číslo:
Olejový filter výrobcovia
MANN-FILTER HU 611/1 x
MANN-FILTER W 712/22
MANN-FILTER W 712/75
BOSCH 0 451 103 079
BOSCH 0 451 103 204
BOSCH 0 451 103 370
BOSCH 1 457 429 178
MAHLE ORIGINAL OC 90 OF
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1310900
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1310904
HENGST FILTER E610H D38
HENGST FILTER H90W03
MAGNETI MARELLI 152071758775
FEBI BILSTEIN 32122
FEBI BILSTEIN 36171
MAPCO 61317
MAPCO 61701
MAPCO 64703
MEYLE 614 065 0004
JAPANPARTS FO-398S
JAPANPARTS FO-ECO018
VAICO V40-0079
VAICO V40-0089
KAGER 10-0048
MAHLE ORIGINAL OC 196
MAHLE ORIGINAL OC 404
MAHLE ORIGINAL OC 405/3
MAHLE ORIGINAL OC 90
TOPRAN 201 305
BLUE PRINT ADG02102
COOPERSFIAAM FILTERS FT4970
COOPERSFIAAM FILTERS FT5753
FEBI BILSTEIN 38835
FEBI BILSTEIN 38836
FEBI BILSTEIN 38837
FEBI BILSTEIN 37503
VALEO 586539
VALEO 586010
VALEO 586058
VALEO 586078
BOSS FILTERS BS01-006
JC PREMIUM B1X019PR
UFI 23.129.02
UFI 23.299.00
UFI 25.017.00
KNECHT OC 90 OF
KNECHT OC 405/3
NIPPARTS J1310900
CHAMPION G102/610
KNECHT OC 90
VAICO V40-4131
SOFIMA S 3299 R
SOFIMA S 5017 PE
SOFIMA S 7130 R
FRAM PH3387A
DENCKERMANN A210002
CHAMPION COF101102S
KAMOKA F100201
KAMOKA F105601
PURFLUX LS149
PURFLUX LS206
PURFLUX LS370
PURFLUX LS582
STARK SKOF-0860017
RIDEX 7O0018
OPTIMAL FO-00192
STARK SKOF-0860143
MEAT & DORIA 14011
MEAT & DORIA 14119
MEAT & DORIA 15139
RIDEX 7O0144
JP GROUP 1218500300
JP GROUP 1218500309
JP GROUP 1218500700
JP GROUP 1218500900
JP GROUP 1218500909
ASHIKA 10-03-398
ASHIKA 10-ECO018
ALCO FILTER SP-935
PROFIT 1540-0733
PROFIT 1540-0745
PROFIT 1541-0184
KRAFT 1701610
AUTOMEGA 180038310
MAXGEAR 26-0074
MAXGEAR 26-0175
SWAG 40 93 2122
MEYLE 614 322 0009
FRIGAIR CT07.706
CLEAN FILTER DO1833
MECAFILTER ELH4120
MULLER FILTER FO317
CLEAN FILTER ML1716
FRAM PH10008
FRAM PH4722
FRAM PH8A
WIX FILTERS WL7129
WIX FILTERS WL7241
WIX FILTERS WL7246
WIX FILTERS WL7428
STARK SKOF-0860150
RIDEX 7O0151
KAVO PARTS DO-710
FILTRON OE 648/2
FILTRON OP 570
FILTRON OP 570/1
FILTRON OP 699
DJ PARTS FL1040
STARK SKPSM-4570030
Odporúčané alternatívy
Spätná väzba klientov k MAHLE ORIGINAL Olejový filter OC 90
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Napíšte prvú recenziu a zdieľajte svoj názor na váš nákup s ostatnými zákazníkmi.
Napísať komentár
5 Hodnotenia Olejový filter 4009026037935
(0)
4 Hodnotenia Olejový filter 4009026037935
(0)
3 Hodnotenia Olejový filter 4009026037935
(0)
2 Hodnotenia Olejový filter 4009026037935
(0)
1 Hodnotenia Olejový filter 4009026037935
(0)